Indeks: T-XL4D-150/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL4D charakteryzuje się prądem wejściowym 150A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i posiada klasę dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA. Parametry pracy są zoptymalizowane do funkcjonowania w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Konstrukcja elementu obejmuje otwór wewnętrzny o średnicy 41mm, przy całkowitych wymiarach zewnętrznych wynoszących 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm