Indeks: T-XL4D-125/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL4D-125/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada otwór o średnicy wewnętrznej 41mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne wynoszą 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy dla tego modelu wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm