Indeks: T-XL4D-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu do 2VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm i pozwala na montaż na szynę DIN lub przykręcanie bezpośrednie. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w zakresie od -20 do 45°C. Element jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 31x31mm, 41x21mm oraz 51x12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
51mmx12,5mm
Seria producenta
XL4D
Średnica wewnętrzna
41mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm