Indeks: T-XL4C+800/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C-800/5A-0.2 charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz przy klasie dokładności 0,2 dla obciążenia znamionowego do 15VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 35mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm