Indeks: T-XL4C-800/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-800/1A
Opis
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4C-800/1A został zaprojektowany do transformacji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje różne klasy dokładności: klasę 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, klasę 1 przy 20VA oraz klasę 3 przy 25VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm i jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 12,5mm. Konstrukcja umożliwia montaż poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie zachowuje swoje parametry pracy w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74mm x 45mm x 98mm. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Opcjonalnie dostępny jest osprzęt montażowy taki jak XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-800/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Seria producenta
XL4C
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm