Indeks: T-XL4C-80/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL4C-80/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 35mm, co pozwala na wygodne prowadzenie przewodu pomiarowego. Wymiary zewnętrzne podzespołu wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm