Indeks: T-XL4C-80/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy XL4C-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 3 przy tym samym obciążeniu. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 35mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Wymiary obsługiwanych szyn prądowych wynoszą 31mm x 31mm oraz 41mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-80/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm