Indeks: T-XL4C-750/A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-750/A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4C-750/A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 750A na wartość wtórną 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 20VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu o średnicy wewnętrznej 35mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-750/A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4C
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm