Indeks: T-XL4C-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 75A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna wynosi 35mm, co pozwala na zastosowanie szyn prądowych o wymiarach 31x31mm lub 41x12,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Seria producenta
XL4C
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm