Indeks: T-XL4C+600/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A przy częstotliwości pracy wynoszącej 50–60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 dla obciążenia znamionowego do 15VA. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 35mm, co pozwala na wygodne prowadzenie przewodu pomiarowego.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Przekładnik spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Zakres temperatury pracy dla tego modelu obejmuje przedział od -20 do 45°C, a wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm.
Opcjonalnie dostępne elementy montażowe to XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-600/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm