Indeks: T-XL4C-600/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4C-600/1A umożliwia pomiar prądu wejściowego o wartości 600A z konwersją na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i zapewnia zróżnicowaną klasę dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz 1 i 3 przy maksymalnie 20VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 35mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm lub 41x12,5mm.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie posiada wymiary zewnętrzne 74x45x98mm i jest przeznaczone do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-600/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Seria producenta
XL4C
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm