Indeks: T-XL4C-60/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-60/5A
Opis
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL4C służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 60A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 35mm.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-60/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm