Indeks: T-XL4C+400/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 74x45x98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm