Indeks: T-XL4C-400/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL4C-400/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA lub klasa 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną 35mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-400/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm