Indeks: T-XL4C-40/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-40/5A
Opis
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy typu XL4C-40/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Konstrukcja komponentu zapewnia współpracę z obwodami o częstotliwości roboczej w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 35mm. Jego fizyczne wymiary wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-40/5A
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm