Indeks: T-XL4C+300/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 300A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 50...60Hz w zakresie temperatur od -20 do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada otwór wewnętrzny o średnicy 35mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm