Indeks: T-XL4C-300/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4C-300/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Całkowite wymiary przekładnika to 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu przykręcanego, a dzięki opcjonalnym akcesoriom istnieje możliwość montażu na szynie DIN. Temperatura pracy przekładnika mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm