Indeks: T-XL4C-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4C-300/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego 300A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA, oraz klasą 1 i 3 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C. Wymiary obsługiwanych szyn prądowych wynoszą 31mm x 31mm lub 41mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-300/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Seria producenta
XL4C
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm