Indeks: T-XL4C+250/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-250/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 3,75VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje możliwość montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 35mm. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-250/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm