Indeks: T-XL4C+200/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-200/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy obciążeniu znamionowym maksymalnie 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 35mm, a jego całkowite wymiary wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-200/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm