Indeks: T-XL4C-200/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór o średnicy wewnętrznej 35mm i wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-200/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm