Indeks: T-XL4C-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4C-200/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA, 1 przy 10VA oraz 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną 35mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm lub 41x12,5mm. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Seria producenta
XL4C
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm