Indeks: T-XL4C+150/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-150/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do wartości wtórnej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Konstrukcja komponentu umożliwia pomiar w układach o częstotliwości pracy mieszczącej się w zakresie od 50 do 60Hz.
Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 35mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy określono na -20...45°C. Zgodność z normami obejmuje BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-150/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm