Indeks: T-XL4C-150/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL4C-150/1A o prądzie wejściowym 150A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do pracy w układach o częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia, osiągając klasę 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, klasę 1 przy 5VA oraz klasę 3 przy 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 35mm i jest dostosowana do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 31x31mm lub 41x12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w granicach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-150/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm