Indeks: T-XL4C-120/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4C służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 120A do wartości wyjściowej 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN, przy średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 35mm. Całkowite wymiary urządzenia to 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm