Indeks: T-XL4C-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL4C-100/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego 100A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 1,5VA, klasę 1 przy maksymalnie 3,75VA oraz klasę 3 przy maksymalnie 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Element przeznaczony jest do montażu poprzez przykręcenie, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Kompatybilne rozmiary szyny prądowej wynoszą 31mm x 31mm oraz 41mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx12,5mm
Seria producenta
XL4C
Średnica wewnętrzna
35mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm