Indeks: T-XL4B+800/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu pierwotnego o wartości 800A, z sygnałem wyjściowym o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Konstrukcja urządzenia obejmuje otwór o średnicy wewnętrznej 26mm, przy wymiarach całkowitych obudowy 74x45x98mm. Element przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Temperatura pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm