Indeks: T-XL4B-800/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 @max 30VA
Przekładnik prądowy XL4B-800/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 800A do poziomu prądu wtórnego wynoszącego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 30VA. Komponent pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, przy czym istnieje możliwość zainstalowania go na szynie DIN przy użyciu dodatkowych elementów. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,5 @max 30VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm