Indeks: T-XL4B-800/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/1A
Opis
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4B-800/1A przeznaczony jest do redukcji wysokich natężeń prądu wejściowego do wartości pomiarowej 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i posiada średnicę wewnętrzną 26mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mm x 21mm lub 31mm x 15mm.
Konstrukcja przekładnika o wymiarach 74 x 45 x 98mm pozwala na montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża. Opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN przy użyciu dedykowanych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XL-DRBRK-3, XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 35VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm