Indeks: T-XL4B-80/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL4B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA lub 1 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 26mm. Konstrukcja przewiduje montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm