Indeks: T-XL4B-75/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL4B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Element może być eksploatowany w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-75/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm