Indeks: T-XL4B-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4B-75/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz przy temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o maksymalnych wymiarach 21mm x 21mm lub 31mm x 15mm.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 74mm x 45mm x 98mm. Opcjonalnie dostępne są akcesoria montażowe XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm