Indeks: T-XL4B-600/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4B-600/1A służy do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego 600A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz i oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, klasa 1 przy 20VA oraz klasa 3 przy 25VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 26 mm, co pozwala na montaż szyn prądowych o wymiarach 21x21 mm lub 31x15 mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20 do 45°C.
Wymiary zewnętrzne obudowy to 74x45x98 mm. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-600/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm