Indeks: T-XL4B-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3,75VA)
Przekładnik prądowy XL4B-60/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 dla obciążenia 2,5VA oraz 3 dla obciążenia 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik dopasowany jest do szyn prądowych o wymiarach 21x21mm lub 31x15mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm