Indeks: T-XL4B+500/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-500/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy typu XL4B-500/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 26mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne modułu wynoszą 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-500/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm