Indeks: T-XL4B-500/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 20VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynę DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów montażowych. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, a wymiary całkowite obudowy to 74x45x98mm. Element został przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm