Indeks: T-XL4B-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4B-500/1A służy do transformacji prądu o wartości wejściowej 500A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 15VA, 1 przy 20VA oraz 3 przy 25VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na prowadzenie przewodów o przekroju dostosowanym do wymiarów szyny prądowej 21mmx21mm lub 31mmx15mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-500/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm