Indeks: T-XL4B-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy XL4B-50/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 21mm x 21mm lub 31mm x 15mm, przy dopuszczalnej temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-50/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm