Indeks: T-XL4B+400/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-400/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4B służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje z częstotliwością w zakresie 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Wewnętrzna średnica otworu na przewód wynosi 26mm.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm. Opcjonalnie dostępne są akcesoria montażowe XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-400/5A-0.2S
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm