Indeks: T-XL4B-400/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4B-400/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 20VA. Praca komponentu jest dostosowana do częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, a dzięki opcjonalnym elementom montażowym umożliwia instalację na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-400/5A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm