Indeks: T-XL4B-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4B-400/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla 15VA, 1 dla 20VA oraz 3 dla 25VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na prowadzenie przewodów o przekroju dostosowanym do szyn prądowych o wymiarach 21x21mm lub 31x15mm. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-400/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm