Indeks: T-XL4B-40/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-40/1A
Opis
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4B-40/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą 3 przy tym samym obciążeniu. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, a wymiary szyny prądowej mogą wynosić 21x21mm lub 31x15mm. Całkowite wymiary przekładnika to 74x45x98mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-40/1A
Klasa dokładności
3 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm