Indeks: T-XL4B+300/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-300/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4B-300/5A-0.2S przeznaczony jest do transformacji prądów pierwotnych o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S osiągana jest przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-300/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 2,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm