Indeks: T-XL4B-300/5A
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL4B-300/5A umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnej instalacji na szynie DIN. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4B
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm