Indeks: T-XL4B+150/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-150/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4B-150/5A-0.2 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Zakres częstotliwości pracy tego modelu wynosi od 50 do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie montaż na szynie DIN. Urządzenie posiada otwór o średnicy wewnętrznej 26mm, a jego całkowite wymiary wynoszą 74x45x98mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia zawiera się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-150/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm