Indeks: T-XL4B-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4B-125/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do wartości wtórnej 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach do 21x21mm lub 31x15mm. Obudowa o wymiarach 74x45x98mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm