Indeks: T-XL4B+120/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-120/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4B-120/5A-0.2 jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a średnica wewnętrzna otworu to 26mm. Element może być eksploatowany w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-120/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm