Indeks: T-XL4A-75/5A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4A-75/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 75A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 1,5VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje otwór wewnętrzny o średnicy 20,4mm oraz możliwość montażu na szynach prądowych o wymiarach 15,5x15,5mm lub 21x11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C, a jego konstrukcja jest zgodna z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-75/5A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm