Indeks: T-XL4A-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 60 A oraz wyjściowym 1 A przeznaczony jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie od 50 do 60 Hz. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 20,4 mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 15,5 mm x 15,5 mm lub 21 mm x 11 mm. Konstrukcja zapewnia klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1 VA, klasę 1 przy obciążeniu 3,75 VA oraz klasę 3 przy obciążeniu 5 VA.
Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie także na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne komponentu wynoszą 74 x 45 x 98 mm, natomiast zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45 °C. Przekładnik spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm