Indeks: T-XL4A+500/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4A-500/5A-0.2S przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Element przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm